D.O.S.B. 1.Yol H7 Parsel Orhanlı PK: 34956 TUZLA / İSTANBUL
0216 394 25 25

Post & Parcel International Summit 2022

diginet ve hacim ölçer

Post & Parcel International Summit 2022

Değerli Dostlarımız;

25-26 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Yenibosna’daki Pullman Otel’de Türkiye Kargo Kurye ve Lojistik İşletmecileri Derneği (KARİD) önderliğinde düzenlenen 1. PPIS (Post&Parcel International Summit – Uluslararası Posta ve Kargo Zirvesi) organizasyonuna katılım sağladık. Statik ve dinamik Hacim Ölçer Baskül çözümleri başta olmak üzere kargo ve lojistik sektörüne yönelik tartım sistemlerini sergilediğimiz, 2 gün süren etkinlik bizim açımızdan çok faydalı geçti.

PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo’nun üst düzey yöneticileri ile görüştük ve farklı tartım ve ölçüm çözümleri için istişarelerde bulunduk. Pek çok özel kargo firması, e-ticaret firmaları ve bu firmalara çözüm üreten farklı firmaların operasyon yetkilileri ile değerlendirmeler yaptık.

Onaylı olarak ürettiğimiz Easy Cube Hacim Ölçer Baskülümüz ile Easy Tape olarak adlandırdığımız Şerit Metre çözümlerimize olan yoğun ilgiden dolayı çok heyecanlıyız. Standımızı ziyaret eden firma ve kişilerle görüşmelere ve demo çalışmalarına başladık. Firmamıza ve ürünlerimize ilgi gösteren ve bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…
TEM Ailesi.

Tem Terazi Foteg
Tem Terazi Foteg
Tem Terazi Foteg
Tem Terazi Foteg
Tem Terazi Foteg
Tem Terazi Foteg