D.O.S.B. 1.Yol H7 Parsel Orhanlı PK: 34956 TUZLA / İSTANBUL
0216 394 25 25

Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo

Değerli Dostlarımız;

2020 yılında iş ortağı olarak çalışmaya başladığımız Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. ile 2023 yılının Nisan ayına kadar geçerli olacak şekilde sözleşme yeniledik. Bu süreçte Yurtiçi Kargo’nun şubelerinde ve kargo işleme merkezlerinde kullandığı ölçü ve tartı aletleri için tek yetkili tedarikçi olmaya devam edeceğiz.

Yurtiçi Kargo bir Arıkanlı Holding kuruluşudur ve Türkiye’nin ilk Türk kargo firmasıdır. Yapılan araştırmalara göre son yıllarda Türkiye’nin en güvenilir, en başarılı, müşteri memnuniyeti en yüksek ve teknolojiyi en iyi kullanan kargo şirketi durumundadır. Yurtiçi Kargo’nun 2022 yılı itibariyle 1.200’den fazla şubesi, 20.000’den fazla çalışanı, 6.000 adedin üzerinde araç filosu ve 33 adet aktarma merkezi bulunmaktadır. Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası arasında bulunan Yurtiçi Kargo’nun şubelerinde ve aktarma merkezlerinde TEM ürünleri kullanılmaktadır.

Siz değerli Yetkili Bayi ve Yetkili Servislerimizin desteği ile Türkiye’nin en büyük Ölçü ve Tartı Aletleri Üreticisi olarak, hem müşteri memnuniyeti, hem de kullanılan TEM ürün sayısı artmaya devam edecektir.

Saygılarımızla…